Realizowane„Działaj Lokalnie VIII edycja" 2013r.

PDF Drukuj
„Działaj Lokalnie VIII edycja" 2013r.. -0001-11-30 00:00.

Informujemy, iż tegoroczna, VIII edycja programu Działaj Lokalnie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło to na wydłużenie czasu oceny wniosków przez komisję selekcyjną projektów.

W związku z tym, organizacje bądź grupy nieformalne, które zaplanowały realizację projektów od 1 lipca 2013 r. zostaną poproszone o modyfikację harmonogramów projektów.

Wnioskodawcy i realizatorzy projektu, którym zostało przyznane dofinansowanie w VIII edycji programu Działaj Lokalnie, będą proszeni o skorygowanie harmonogramów i ewentualnie budżetów projektów w związku z decyzją komisji. Wnioski należy poprawić do 25 lipca 2013 r. Przedstawiciele fundacji będą się kontaktować z osobami odpowiedzialnymi za złożone wnioski telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej.

Między 26 a 29 lipcem zostanie wyznaczony termin podpisania umów z grantobiorcami. Fundacja poinformuje indywidualnie osobę upoważnioną do podpisania umowy o dokładnym terminie telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

 

Wyniki oceny merytorycznej VIII edycji Programu Działaj Lokalnie realizowanego w 2013r.

PDF Drukuj
Wyniki oceny merytorycznej VIII edycji Programu Działaj Lokalnie realizowanego w 2013r.. 2013-08-06 12:11.

W dniu 15 lipca 2013r, Zarząd Fundacji Porozumienie Wzgórz Dalkowskich, zatwierdził listę rankingową ocenionych przez Komisję selekcyjną projektów, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszony konkurs VIII edycji Programu Działaj Lokalnie, Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce wraz z Ośrodkiem Działaj Lokalnie Fundacją Porozumienie Wzgórz Dalkowskich.

 

Więcej…
 

Nabór na instruktora Fitness i Nordic Walking

PDF Drukuj
Nabór na instruktora Fitness i Nordic Walking. 2013-06-13 12:17.

NABÓR PRZEDŁUŻONY DO 19.06.2013

(kliknij aby powiększyć)

Formularz do pobrania:

POBIERZ PDF
POBIERZ DOC

 

Więcej…
 

Kolejna edycja Programu Stypendialnego "AGRAFKA"

PDF Drukuj
Kolejna edycja Programu Stypendialnego "AGRAFKA". -0001-11-30 00:00.

Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” za pośrednictwem Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce przy wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji zaprasza uzdolnioną młodzież z terenu Wzgórz Dalkowskich do udziału w kolejnej edycji Programu Stypendialnego AGRAFKA na rok szkolny/akademicki 2013/2014. Termin nadsyłania zgłoszeń trwa do 12 lipca 2013 r.

Więcej…
 

Nabór na zajęcia edukacyjno dydaktyczne w ramach projektu „Lekcje w przyrodzie na Wzgórzach Dalkowskich” - Województwo Lubuskie

PDF Drukuj
Nabór na zajęcia edukacyjno dydaktyczne w ramach projektu „Lekcje w przyrodzie na Wzgórzach Dalkowskich” - Województwo Lubuskie. -0001-11-30 00:00.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” rozpoczyna realizację projektu „Lekcje w przyrodzie na Wzgórzach Dalkowskich”. W 2013r. uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w terenowych zajęciach w okresie od 01 czerwca do 14 czerwca 2013r.

Więcej…
 

Ogłoszenie o naborze tematycznym

PDF Drukuj
Ogłoszenie o naborze tematycznym. 2013-05-16 14:10.

Zarząd Województwa Lubuskiego
na wniosek Lokalnej Grupy Działania
Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”


informuje o możliwości składania za pośrednictwem LGD Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś 4 LEADER, działanie 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w konkursach tematycznych

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wybierz język

Jesteś tutaj:

Subregion Wzgórza Dalkowskie uczestniczy w projekcie wspierania partycypacji społecznej "Decydujmy Razem".
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013Grupa Partnerska Fundacja Porozumienie Wzgórz Dalkowskich jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich na rzecz Zrównoważonego Rozwoju, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

portal rolniczy

 

stat4u